Roca
Produkt z archiwum

Półpostument 31,5x36 cm Roca KHROMA A337652000 Zapraszamy projekty oraz wizualizacje łazienek GRATIS !

Sugerowana cena katalogowa brutto 849,68 PLN Zapytaj o niższą cenę w naszym salonie!
Produkt niedostępny/wycofany
Półpostument Roca KHROMA A337652000
 
  • Projektant: Vincent Grégoire
  • Półpostument

Rekomendowane produkty:
  • Roca Khroma Umywalka 60x48 cm
  • Roca Khroma Umywalka 70x48 cm
  • Roca Khroma Umywalka 80x48 cm

Styl Trendy

Czy wszechobecna technologia i zawrotne tempo zmieniającej się wokół nas rzeczywistości to istota nowoczesności? Czym tak naprawdę jest rozwój i nowoczesność? I czy w ogóle istnieje coś, co można nazwać stylem nowoczesnym?

Odpowiedzią na te pytania jest gama produktów przeznaczona dla tych, którzy cenią swobodę kompozycji oraz funkcjonalność zamkniętą w minimalistycznej formie. Nasi projektanci uchwycili w niej zmieniające się tempo naszego świata i zamknęli je w oszczędnej formie, inspirowanej naturą i kulturą Wschodu. To kolekcja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim ceniącym walory użytkowe i estetyczne naszych produktów. To czysty minimalizm w doskonałej formie, gdzie majestatyczny chłód metalu wtapia się w przestrzeń, dając nieograniczoną swobodę.

Frontalis, Element, Khroma i Hall o oryginalnej formie, Veranda i Happening o zaokrąglonych kształtach, Dama Senso i Dama Senso Compacto - te serie ceramiki odznaczają się pięknymi, geometrycznymi kształtami, szlachetnym minimalizmem i nowoczesnością. Minimalistyczne w formie, a zarazem komfortowe, wyposażenie ROCA w Stylu Trendy zapewni każdej łazience nowoczesny wygląd. Ceramice i meblom towarzyszą funkcjonalne baterie o oryginalnych kształtach (z serii Loft Elite, Loft, Touch-T, Touch, Kendo, Atai, Frontalis, Thesis, Moai-T, Moai, Esmai, Targa).

Dzięki wyposażeniu ROCA w Stylu Trendy, inspirowanym najnowszymi trendami, połączenie pozornie prostych form i geometrycznych kształtów pozwoli stworzyć miejsce, w którym surowe piękno łączy się z komfortem, co daje oryginalny, intrygujący efekt. Przestrzeń, minimalizm, nowatorstwo - to łazienka ROCA w Stylu Trendy.
Do schowka
Umywalka 60x48 cm z otworem pod armaturę Roca KHROMA A32765200M Maxi Clean
Umywalka 60x48 cm z otworem pod armaturę Roca KHROMA Maxi Clean
Do schowka
Umywalka 70x48 cm z otworem pod armaturę Roca KHROMA A32765100M Maxi Clean
Umywalka 70x48 cm z otworem pod armaturę Roca KHROMA Maxi Clean
Do schowka
Umywalka 80x48 cm z otworem pod armaturę Roca KHROMA A32765000M Maxi Clean
Umywalka 80x48 cm z otworem pod armaturę Roca KHROMA Maxi Clean

POBIERZ: Gwarancja