ENANO

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która od ponad dekady umiejętnie dopasowuje swoją ofertę do potrzeb Klienta. Salon Enano to obecnie nie tylko salon z wyposażeniem łazienki, ale również miejsce spotkań naszych Klientów z projektantami i wykonawcami. Specjalnie z myślą o nich stworzyliśmy wyjątkowe miejsce – Bibliotekę Płytek. Doradcy z wieloletnim doświadczeniem w branży towarzyszą naszym Klientom od etapu poszukiwania wizji wymarzonej łazienki do momentu ukończenia realizacji projektu. Naszym celem jest nadążanie za potrzebami Klienta poprzez proponowanie produktów zgodnych z najnowszymi trendami, ale też – pozostającymi w zasięgu finansowym każdego naszego Klienta. Systematyczne wymiany ekspozycji i szkolenia branżowe, w których regularnie uczestniczymy pozwalają nieustannie zajmować miejsce jednego z liderów branży sanitarnej w naszym mieście.

O nas

Zobacz jak się zmienialiśmy

Salon Enano znajduje się w strategicznym miejscu – przy ulicy Szajnochy 4, praktycznie w centrum miasta. To właśnie tu przez wiele lat znajdował się DOMAR – miejsce dobrze znane wszystkim mieszkańcom Bydgoszczy. W 2019 roku zmienił siedzibę z ulicy Gajowej 43 na Szajnochy 4, zyskując inny wygląd i zupełnie nowe możliwości aranżacyjne.

Stworzenie nowego  i nowoczesnego miejsca spotkań nie tylko Klientów, ale też projektantów i wykonawców, którzy  stanowią  istotne ogniwo każdej zmiany w naszych domach, stało się dewizą przewodnią przy tworzeniu naszego  salonu.  Wierzymy bowiem, że nasze wieloletnie już doświadczenie w branży, a także pasja, którą widać w każdym naszym kontakcie z Klientem, jest tym, co pozwala nam mierzyć się z najlepszymi. 

 W sierpniu 2019 roku po kilku miesiącach intensywnego, gruntownego remontu został otwarty zupełnie nowy salon łazienek ENANO. Dzisiaj, z perspektywy czasu wiemy, że każda kropla potu wylana podczas remontu nie była zmarnowana.

Na Państwa ręce oddajemy zatem miejsce wyjątkowe i pełne pozytywnej energii. Wierzymy, że niezwykle cierpliwie dobrane produkty pokazywane na ekspozycji, bardzo bogata oferta salonu, serce włożone w to miejsce, a także profesjonalna kadra będą tym, co spotka się z Państwa zainteresowaniem.