Roca
Produkt z archiwum

Bateria umywalkowa Roca VERONA A5072118F0 Zapraszamy projekty oraz wizualizacje łazienek GRATIS !

Sugerowana cena katalogowa brutto 910,57 PLN Zapytaj o niższą cenę w naszym salonie!
Produkt niedostępny/wycofany
Bateria umywalkowa sztorcowa z automatycznym korkiem Roca VERONA A5072118F0
 
  • Projektant: Roca Design Center
  • Montaż jednootworowy
  • Zawory ceramiczne
  • Elastyczne węzyki przyłączeniowe
  • Perlator

Rekomendowane produkty:
  • Roca America Umywalka 63x51 cm
  • Roca America Umywalka 75x52,5 cm z blatem ceramicznym
  • Roca America Umywalka blatowa 58x47,5 cm

 
Styl Romantyczny

Zapach kwiatów, światło księżyca, muzyka pełna uczuć, poezja, subtelność i delikatność -czy istnieją słowa, które są w stanie opisać i określić romantyczny charakter człowieka lub przedmiotu? Czy historia nie stanowi dziś niewyczerpalnego źródła inspiracji dla projektantów przestrzeni i formy, łączących w swych pracach delikatność kształtu z wysmakowaniem formy?

Takie właśnie są produkty ROCA w Stylu Romantycznym, w których perfekcyjne dopracowaniedetalu harmonizuje z emocjami zawartymi w subtelnym kształcie.

W części poświęconej Stylowi Romantycznemu, zawierającej reminiscencje różnych epok, prezentujemy m.in. serie ceramiki America i Veronica, których eleganckie, klasyczne linie przywodzą na myśl dzieła antyczne, oraz serię Georgia o zaokrąglonych kształtach. Delikatne formy serii Dama przypominają empirową i secesyjną sztukę użytkową o miękkich, łagodnych liniach, a umywalki różnego rodzaju (także nad- i podblatowe), połączone z odpowiednimi bateriami (serie: Modena, Amura, Silver Crown, Silver Shadow, Verona, M2, Logica, Monojet-N) cechuje dbałość o detal i wyrafinowaną formę.

Łazienka wyposażona w ceramikę, baterie i dodatki ROCA w Stylu Romantycznym to idealne miejsce na odpoczynek; wyjątkowo pasują do niej dodatki wnoszące domową atmosferę, jak świece i kwiaty. To przestrzeń posiadająca swój niepowtarzalny charakter, ciepła, bezpieczna, dająca poczucie swobody. Łazienka, w której historia umiejętnie łączy się z teraźniejszością, niebanalny kształt z funkcjonalnością, a subtelność formy - z tradycyjnym wykonaniem.

POBIERZ: Gwarancja