Roca
Produkt z archiwum

Bateria natryskowa podtynkowa z termostatem Roca ELEMENT Zapraszamy projekty oraz wizualizacje łazienek GRATIS !

Sugerowana cena katalogowa brutto 5412,00 PLN
Produkt niedostępny/wycofany
Bateria natryskowa termostatyczna podtynkowa z głowicą natryskowa Roca ELEMENT
 
  • Projektant: David Chipperfield
  • Montaż 2-otworowy
  • Perlator
  • Przyłącze mimośrodowe
  • Ceramiczna głowica z możliwością ograniczenia maksymalnej temperatury i wypływu wody
  • Przełącznik wanna-natrysk
  • Głowica natryskowa.

Rekomendowane Produkty:
  • Roca Element Wanna akrylowa 180x80 cm
  • Roca Element Brodzik akrylowy 90x90 cm

Styl Trendy

Czy wszechobecna technologia i zawrotne tempo zmieniającej się wokół nas rzeczywistości to istota nowoczesności? Czym tak naprawdę jest rozwój i nowoczesność? I czy w ogóle istnieje coś, co można nazwać stylem nowoczesnym?

Odpowiedzią na te pytania jest gama produktów przeznaczona dla tych, którzy cenią swobodę kompozycji oraz funkcjonalność zamkniętą w minimalistycznej formie. Nasi projektanci uchwycili w niej zmieniające się tempo naszego świata i zamknęli je w oszczędnej formie, inspirowanej naturą i kulturą Wschodu. To kolekcja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim ceniącym walory użytkowe i estetyczne naszych produktów. To czysty minimalizm w doskonałej formie, gdzie majestatyczny chłód metalu wtapia się w przestrzeń, dając nieograniczoną swobodę.

Frontalis, Element i Hall o oryginalnej formie, Veranda i Happening o zaokrąglonych kształtach, Dama Senso i Dama Senso Compacto - te serie ceramiki odznaczają się pięknymi, geometrycznymi kształtami, szlachetnym minimalizmem i nowoczesnością. Minimalistyczne w formie, a zarazem komfortowe, wyposażenie ROCA w Stylu Trendy zapewni każdej łazience nowoczesny wygląd. Ceramice i meblom towarzyszą funkcjonalne baterie o oryginalnych kształtach (z serii Loft Elite, Loft, Touch-T, Touch, Kendo, Atai, Frontalis, Thesis, Moai-T, Moai, Esmai, Targa).

Dzięki wyposażeniu ROCA w Stylu Trendy, inspirowanym najnowszymi trendami, połączenie pozornie prostych form i geometrycznych kształtów pozwoli stworzyć miejsce, w którym surowe piękno łączy się z komfortem, co daje oryginalny, intrygujący efekt. Przestrzeń, minimalizm, nowatorstwo - to łazienka ROCA w Stylu Trendy.
Do schowka
Przełącznik baterii podtynkowej termostatycznej Roca
Przełącznik baterii podtynkowej termostatycznej Roca

POBIERZ: Gwarancja