Instrukcja sprzedaży on-line i wizualizacji on-line

Drodzy Klienci! W związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego informujemy, że Państwa wszystkie zamówienia realizowane są planowo. Wszystkie współpracujące z nami fabryki płytek i armatury, dystrybutorzy i kurierzypracują normalnie. W celu ułatwienia skorzystania z naszych usług wprowadzamy dodatkowo procedurę zamówień wizualizacji on-line. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja nie potrwa długo. Naszym obecnym i przyszłym Klientom życzymy dużo zdrowia!


Czego potrzebujesz, aby rozpocząć projektowanie online?

 1.  Rzut łazienki od developera, bądź naszkicowanie odręcznie swojego pomieszczenia. Niezbędne dane to: wysokość pomieszczenia, długości ścian i obecne usytuowanie podłączeń wodno-kanalizacyjnych, potrzebna jest również rozrysowana ściana z otworem okiennym i drzwiowym.

Powyższe informacje wysłać należy na adres e-mail: projekty@enano.pl dodając swoje dane kontaktowe, w tym numer telefonu.

  2.  Wiadomość będzie odebrana przez naszego projektanta, który oddzwoni do Państwa celem omówienia szczegółów. Poprosi o podesłanie zdjęć, MMS-ów z poglądowymi aranżacjami, aby obrany kierunek jego pracy był zgodny z Państwa oczekiwaniami i wyobrażeniami.

W przypadku skomplikowanych wnętrz lub łazienek ze skosami, poprosimy o podesłanie MMS-em lub w załącznikach kilku zdjęć łazienki. Prosimy o jak najbardziej szczegółowe sprecyzowanie swoich oczekiwań - ułatwi nam to znacznie pracę.

  3.  Jak wybrać zdalnie materiał do łazienki? Można skorzystać z bazy płytkowej znajdującej się w internecie na stronach producentów, tj.: Tubądzin, Opoczno, Paradyż, Stargres i każdej innej – posiadamy bazy Cad Decor każdej wskazanej płytki i dostęp do większości materiałów występujących w ofercie internetowej. Z doświadczenia wiemy, że duża część klientów dokładnie wie, jakie chce płytki. W takim przypadku prosimy o ich zdjęcia czy nazwy.

Zapraszamy również do Enano. Podjęliśmy na tę chwilę decyzję o niezamykaniu drzwi naszego salonu. Ilość kadry jest co prawda okrojona, ale Salon jest czysty, zdezynfekowany, przestrzegamy wszelkich zasad i wytycznych sanitarnych. Wszelkie sprawy dokumentowe jesteśmy w stanie zorganizować zdalnie.

  4.  Przed przystąpieniem do wykonania usługi pobieramy przelewem zadatek 500 zł brutto na poczet pracy projektanta.

Zadatek jest rozliczany w momencie płatności za płytki i wyposażenie ujęte w wycenie. Dokładniejsze informacje na ten temat mogą Państwo przeczytać w Regulaminie świadczenia usług wykonania wizualizacji.

  5.  Po 3-4 dniach roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty otrzymujecie Państwo pierwszą, wstępną wersję Waszego wnętrza. Telefonicznie lub mailowo z projektantem nanosicie poprawki i szczegółowo wybieracie wyposażenie, aby w kolejnym kroku handlowiec mógł przygotować Państwu ofertę cenową. Propozycję armatury i wyposażenia podeśle nasz handlowiec na maila wraz z cenami. Wycena kompleksowa przesyłana jest dla klienta po zaakceptowaniu ostatecznej wersji wizualizacji.

  6.  Po akceptacji oferty poprosimy o przelew na konto Enano. Zorganizujemy transport kurierem bezpośrednio z Fabryki lub od dystrybutora pod wskazany adres. Prosimy sprawdzić dokładnie przesłany towar - w przypadku stłuczek, uszkodzeń, kurier wraca do Państwa i spisuje protokół, który odsyłają nam Państwo e-mailem, a my organizujemy w Fabryce dostawę pełnowartościowego towaru. Innym rozwiązaniem jest zamówienie naszego firmowego transportu - w tym wypadku macie Państwo gwarancję bezpiecznej dostawy.

  7.  Faktura zakupu przesyłana jest na wskazany adres mailowy.


Pozdrawiamy,

Zespół Salonu łazienek Enano w Bydgoszczy